פינוי בינוי חולון

פינוי בינוי בחולון – חידוש מלאי המגורים

העיר חולון, עומדת כל העת, בפני שנויים  והעיר , מחדשת את פניה. אזורים חדשים מתפתחים אך גם אזורים ישנים וותיקים, הופכים להיות ישנים יותר בהשוואה לבנייני המגורים החדשים הקמים בעיר. חולון, היא עיר צפופה וישנה מצוקת דיור. ישנה תכנית של שינוי מלאי המגורים באמצעות תכנית פינוי בינוי חולון. ישנה התפתחות מואצת, גם של השטחים הציבוריים, מערכת החינוך בגלל ריבוי התושבים החדשים, אשר יגיעו לגור בעיר בבנייני המגורים רבי הקומות החדשים. ישנם רבים, אשר מעוניינים לגור בחולון, בגלל הקרבה לתל אביב וכן, מקומות התעסוקה הרבים הקיימים בעיר. לרוב, תהליך פינוי בינוי, יכול להתאים לאזורים בהם הבניה נמוכה ודלילה, ומצבם של הבניינים ירוד מהבחינה החזותית והפיסית כאחד. חידוש מלאי המגורים, הפך להיות נושא מורכב בתהליך ההתחדשות העירונית, היות וישנם הרבה בעלי עניין בתכנית זו, כמו יזמים ודיירים המעוניינים להרוויח ממגורים הולמים, העלאת הנכס, בניין מחזק העומד בתקן רעידות אדמה והיזמים שמרוויחים באמצעות רכישת זכויות הבנייה ובניית קומות חדשות

פתרון מצוקת הדיור בחולון כבר כאן

לאחרונה לאחר עדכון תכנית תמ”א 38 לתכנית תמ”א 38 תיקון 2, יהיה הרבה יותר קל להוציא פועל תכניות נוספות המתחמים השונים של חולון, מדובר על פינוי בינוי חולון אשר תכנית זו, תהיה עדיפה לפתרון בעיית הדיור בעיר, מאשר חיזוק מבנים נמוכים שלא יותר משניים וחצי קומות יאושרו לבנייה. היות וחסרים מקומות לבנייה בחולון, תכנית פינוי בינוי בעיר חולון, תהווה פתרון אידאלי ומהיר להרבה תושבים וותיקים, למשפחות רבות אשר מעוניינים לעבור לעיר בגלל הנגישות שלה והנוחות במציאת מקומות תעסוקה, חינוך לילדים, מרכזי תרבות ובילוי ועוד. הרבה דיירים וותיקים שבניין במגורים בו הם חיים, שואלים את עצמם שאלות רבות כגון: מי הגורמים המעורבים בהליך זה?, מהם השלבים בהליכים השונים?, כמה זמן הפרויקט והאישורים עלולים לקחת? ומהם היתרונות והחסרונות בתהליך פינוי ובינוי?.

אז כיצד מתגברים על הליכי פינוי ובינוי חולון?

ישנם כמה דברים חשובים שיש לדעת על פינוי בינוי חולון  כגון, מעורבות בהליכים השונים הכרוכים בדבר. יש להיות שותפים בהליכים, לקיים כמה שיותר אספות עם וועד הבניין, פרטים על קבלת ערבויות מהיזם או הקבלן המתעניין בתכנית זו, הוכחות ליכולתו הכלכלית של היזם או הקבלן, כגון מתן ערבויות לדיירים עד תום הפרויקט, שכירות הדירה החלופית, אשר תמומן ע”י הקבלן או היזם ועוד התחום הנו מורכב ולכן, יש להיות מיוצגים ע”י עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין, לפני שתתחילו בהליכים הדרושים ליישום הפרויקט.

פנוי בינוי בחולון ע”י רפאל נדל”ן

כשם שצוין קודם, יש לבדוק היטב מול מי אתם עומדים בפרויקט פינוי ובינוי, היזם, חייב להיות בעל גב כלכלי מוכח, מוניטין של הרבה שנים ומומחיות בתחום הנדל”ן. חברת רפאל נדל”ן הנה החברה המובילה בתחום זה שיש לה ניסיון מוכח בפרויקטים של פינוי בינוי. חברת רפאל נדל”ן הנה חברה שעוסקת אף באישור קרקעות חקלאיות לבניה, קידום פרויקטים של תמ”א 38 וכן, איתור נכסים מניבים בארץ ובחו”ל לרפאל נדל”ן, יש ניסיון של מעל ל-25 שנה בתחום הנדל”ן והיא בעלת צוות מומחים מן השורה הראשונה.

נשמח לענות על כל שאלה