נשמח לענות על כל שאלה

פינוי בינוי הרצליה

תנופת ההתחדשות העירונית של העיר הרצליה

העיר הרצליה, מתחדשת ומשנה את פניה במסגרת תכנית פינוי בינוי הרצליה. היתרי הבניה בעיר יאושרו מהר מכפי שצפוי וכך, הרבה דיירים, ישפרו באופן משמעותי, את איכות חייהם הפרויקט, לשבעה מתחמים, היות וישנו היקף משמעותי של יחידות דיור. כבר בתקופה האחרונה, ישנה הסכמה של כ- 805 מבעלי הדירות והסבירות שלאחר אישור הוועדה, יעלה היקף החתימות בכל שבעת המתחמים הללו. תנופת ההתחדשות בהרצליה, היא מן הגדולות ביותר בתחום הפינוי בינוי ויש צפי לבנייה של בנייני מגורים רבי קומות, אשר יגיעו לכלל של 22 קומות במקום 33 יחידות דיור שקיימות היום בבניינים הישנים המיועדים לפינוי בינוי.
בניינים שינים, שהיו קיימים במתחמים אלה, נבנו בשנות ה-60 וה-70 וקיימים בהם 580 יחידות דיור. התכנית החדשה של פינוי בינוי הרצליה, מציעה הריסה של כל המבנים והקמת שכונה חדשה הכוללת 15 מבני מגורים בני 10 עד 16 קומות שבהם ייבנו 1728 יחידות דיור חדשות, תכנית זו, תכלול גם שטחי ציבור, שטחי מסחר ותעסוקה.

פינוי בינוי בהרצליה – פנים חדשות בעיר

לאחר הרבה שנים שהעיר הרצליה, מנסה לקדם את תכנית פינוי בינוי הרצליה, הוועדה המקומית אישרה סוף, סוף את התכנית. בשכונת וייצמן, הרב קוק, אבן עזרא, דון יוסף הנשיא תור הזהב וייצמן, יחל פרויקט של פינוי בינוי וישפר את פני העיר לחלוטין וכן, יגרום לרווחת התושבים וכן, להעלאת איכות החיים וערך נכסיהם. לאחרונה חל שינוי בגישה של עיריית הרצליה לגבי תכניות פינוי בינוי והוועדה המקומית, הפכה להיות עצמאית, כך שלא יידרש אישור הוועדה המחוזית לפרויקט פינוי ובינוי. יש לציין, כי הוועדה כבר מאשרת את הפרויקט השני של פינוי ובינוי, מה שעשוי לקדם פרויקטים נוספים במהירות. העיר הרצליה, הנה עיר מרכזית, אשר מבוקשת בקרב הרב משפחות. יש גישה רבה למקומות מרכזיים, היא קרובה לתל אביב, יש בה הרבה מקומות עבודה וחינוך לילדים ברמה גבוהה.

פינוי בינוי הרצליה – מצוקת הדיור תיפתר במהרה

לאור שינוי הגישה ותיקונים בחוק תמ”א 38 (תיקון 2 ותיקון 3), קיים סיכוי גדול, כי בעיית המגורים והצפיפות תיפתר בדמות בנייני מגורים חדשים שיכילו הרבה משפחות, מה שיאפשר מאות יחידות דיור חדשות, פיתוח מואץ של העיר והתחדשות עצומה שתשנה את פני העיר. המבנים הישנים ייעלמו כלא היו ותחתם יקומו בנייני מגורים חדשים ומרהיבים שיעלו את ערך הנכסים של התושבים הוותיקים בעיר.

אם הבניין שלכם עומד בפני פינוי בינוי יש לאן לפנות – רפאל נדל”ן

במידה ואתם גרים בבניין מגורים בהרצליה, זה הזמן להתחיל בפרויקט פינוי בינוי בהרצליה. חברות נדל”ן העוסקות בתחום זה שנים ויש להם פרויקטים מוכחים, תוכלו לפנות לחברות אלה שיש להן מושג רב ותדענה לאו לפנות בכדי לזרז את ההליכים. חברות יזמיות מוכרות, בעלות שם ומוניטין כמו חברת רפאל נדל”ן תוכל להיות לכם לעזר רב והחלום שלכם יתגשם בדמות של בניין מגורים חדש ומפואר, ביחידות דיור מתקדמות ומודרניות ובאיכות בנייה גבוהה ביותר. לחברת רפאל נדל”ן שכבר ביצעה פרויקטים רבים בתחום הפינוי בינוי בערים רבות בארץ, יש ניסיון מוכח, גב כלכלי חזק וקשרים שרק יכולים לעזור ליישום הפרויקט.