פינוי בינוי בת ים

עניין משפטי סבוך

התועלת מביצועו של תהליך פינוי בינוי בת ים היא גדולה וברורה לכל. אף על פי כן, התהליך עצמו הוא ארוך, מאחר ונדרשים אישורים רבים, כדי להוציא לפועל הן את ההריסה והן את הבנייה של הבניין החדש. מה עושים, למשל, כאשר ישנם דיירים שמסרבים לביצוע הפרויקט? מהו השטח המותר לבניית הבניין החדש? האם נדרש אישורה של הוועדה המקומית לבנייה בלבד או גם של הוועדה המחוזית? שאלות אלו ועוד רבות אחרות, יכולות לצוץ בתהליך הבנייה. יש להיערך לקראתן ולתת להן מענה משפטי הולם.

פינוי בינוי בת ים – טיפים ומידע לתמ”א 38

בת ים כמו ערים רבות אחרות, נחשבת לעיר בעלת ביקוש גבוה לדיור. ביקוש זה נובע לא רק מהקרבה לעיר תל אביב, אלא הן מבוקשות גם בפני עצמן- בעיר בת ים, כמו בערים הסובבות את תל אביב, חלה התפתחות גדולה בחיי התרבות, החינוך והתעסוקה, מה שמושך אליה ולערים אחרות אוכלוסיות מגוונות במספרים גבוהים. על מנת לענות על הביקוש הרב, מבוצעים פרויקטים של פינוי בינוי בת ים, במסגרתו בניינים ישנים ובעלי דירות מעטות, מפנים את מקומם לבניינים גבוהים יותר, בעלי עיצוב מרשים ועמידות משופרת בפני רעידות אדמה ומצבי מלחמה. פנייה לקבלן לשם ביצוע הפרויקט מצריכה היערכות לאתגרים המרכזיים שיכולים לצוץ בדרך אל הבניין החדש.

איתנות כלכלית לשקט נפשי

ביצוע פרויקטים של פינוי בינוי בת ים ובכל רחבי הארץ, הפך לפופולרי במיוחד, עקב התמורה הגבוהה המתקבלת לדיירים ולקבלנים. לכן, חברות רבות בתחום הבנייה מפרסמות את עצמן כמי שמעוניינות ויכולות לבצע פרויקטים כאלו. אף על פי כן, לא כל חברה , שטורחת לפרסם את עצמה בראש חוצות, אכן תעניק לכם את המפתחות לביתכם החדש בסיום הפרויקט. צריך לזכור, שביצועו של פרויקט פינוי בינוי הוא תהליך ממושך, הכרוך בהתעסקות כמעט אין סופות בענייני משפט, כספים, בניין ועוד. לא כל חברה מסוגלת לעמוד בעלויות הכרוכות בכך ובהחלט עלול להתרחש מצב, שהחברה תפשוט את הרגל תוך כדי התהליך. לכן, למען השקט הנפשי שלכם, הקפידו לבחור בחברות גדולות, שהן בעלות העומק המקצועי והפיננסי הדרוש לתהליכים כאלו.

בית חדש עם רפאל נדל”ן

מצד אחד, ביצועו של פרויקט פינוי בינוי מצריך הבנה של העקרונות הכלליים, העומדים בבסיס פרויקט מסוג זה בכל אזור בארץ. מצד שני, הביצוע מצריך הבנה ומענה למאפיינים המיוחדים של כל מקום בו מבוצע הפרויקט, ברמת הרחוב בו נמצא הבניין. ביצועו של פרויקט פינוי בינוי בת ים, אם כן, יכול להיעשות בהצלחה באמצעות פנייה לחברה ותיקה, אמינה ומבוססת, שמציגה קבלות רבות בתחום זה בערים המבוקשות באזור המרכז. מזה עשרים וחמש שנה, שהחברה עוסקת בפרויקטים של נדל”ן בכל רחבי הארץ, שכוללים, בין היתר, פרויקטים של תמ”א 38 בערים נוספות למשל: תמ”א 38 חולוןתמ”א 38 רמת גן ובנוסף פרויקטים של פינוי בינוי בערים נוספות, למשל: פינוי בינוי ברמת גןפינוי בינוי תל אביב ועוד.


נשמח לענות על כל שאלה