נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

קבלן תמ"א 38

שקיפות ויכולת עבודה

בפן הבסיסי יותר, אתם צריכים לבדוק שהקבלן לא רק רוצה לבצע עבורכם את העבודה, אלא שהוא גם מסוגל לכך. כאן, נמצאים שלושה יסודות, שבלעדיהם לא תתכן כלל עבודה גמורה ושלמה- האם מדובר על קבלן תמ"א 38 שרשאי לבצע את העבודה הזו? כלומר, האם הוא בעל רישיון לעבודות בתחום הבנייה? עניין שני הוא העניין הכלכלי- האם החברה היא איתנה מספיק מבחינה פיננסית, כך שתוכל להתחייב לביצוע העבודה? עניין שלישי נוגע להבנה של הנקודות המשפטיות הרבות, הכרוכות בביצוע תוכנית תמ"א 38. חריגה קטנה אחת של תוכנית הבניין שלכם יכולה לעכב את אישורה וביצועה של התוכנית בבניין שלכם בחודשים רבים. חבל שהקבלן יבצע טעויות מהסוג הזה.

קבלן תמ"א 38 – לדעת מול מי אתם עומדים

פרויקטים של התחדשות עירונית, בייחוד פרויקטים של תמ"א 38, הפכו לפופולאריים ביותר בכל רחבי הארץ. מדובר בפרויקטים, שכל הצדדים מרוויחים בהם- הדיירים מרוויחים בניין חדיש עם דירות מרווחות, הקבלן מרוויח הזדמנות לבצע עבודות בהיקף כלכלי ניכר והעירייה מרוויחה דיירים חדשים המגיעים לתחומי העיר. עקב כך, החיפוש אחר קבלן תמ"א 38 הפך לתהליך הדורש זמן ותשומת לב מרביים, אשר נדרשים להצלחת הפרויקט. בחירה נכונה של הקבלן יכולה להעלות את שווי הבניין בעשרות אחוזים, בעוד שאי התאמה בין הקבלן לבניין עלולה להוביל למפח נפש קשה לדיירים. לכן, השאלה של בחירת הקבלן המתאים לבניין שלכם היא מהותית.

איך לבחור קבלן תמ"א 38 מתאים?

במקומות רבים, ניתן למצוא פרסומות רבות של תוכניות התחדשות עירונית מסוגים שונים. פרסומים אלו נמצאים באינטרנט, בשלטי חוצות ועוד. התוכניות הללו נראות מפתות וחדשניות ואנחנו משתוקקים לאמץ אותן גם בבניין שלנו. איך אפשר, מתוך כל המבחר הגדול, לבחור קבלן תמ"א 38, שיהפוך לנו את השאיפה למציאות קיימת? במידה ואתם יוצרים קשר עם קבלן, סביר להניח שהבניין שלכם לא יהיה הראשון שיהיה תחת טיפולו. שימו לב לפרויקטים דומים שנבנו על ידו. מעבר לכך, נסו להבין מי הולך לבצע את העבודות בבניין שלכם- האם מדובר בקבלן עצמו או בקבלני משנה? מהו טיב היחסים בינו לבין קבלני המשנה?

אתם יכולים לבנות על רפאל נדל"ן

ביצוע פרויקט התחדשות עירונית לבניין שלכם הוא לא רק מורכב מבחינה בירוקרטית, אלא הוא גם בעל השלכות ניכרות עליכם, הדיירים אשר מתגוררים בבניין. מובן, כי קבלן תמ"א 38 חייב להבין את הנקודות הללו, על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו, ברפאל נדל"ן, מסוגלים להציג נסיון רב בביצוע תכניות תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי בינוי בערים שונות ברחבי הארץ. במידה ואתם מעוניינים בביצוע פרויקט מסוג זה בבניין שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל תשובות מלאות על כל הנושאים המעניינים אתכם. אנו מתחייבים להעמיד את הניסיון והמקצועיות שלנו לטובת הבניין שלכם.