נשמח לענות על כל שאלה

נשמח לענות על כל שאלה

פינוי בינוי ברמת גן

בשנים האחרונות, גוברת המודעות לאסתטיקה של בנייני המגורים ולחומרים מהם הם עשויים. מודעות זו הצמיחה, למשל, את מגמת הבנייה הירוקה- בנייה על פי עקרונות, שמצמצמים את הפגיעה בסביבה ותורמים לאיכות הסביבה. באותו האופן, הולכת וגוברת הפנייה של אזרחים רבים לחברת נדל"ן לחדש את הבניין בו הם גרים באמצעות תהליך של פינוי בינוי. מדובר בתהליך אשר בניין ישן נהרס ובמקומו נבנה בניין חדש, שמכיל מספר דירות רב יותר בהשוואה לבניין הקודם. ניתן למצוא פרויקטים של פינוי בינוי בכל רחבי הארץ, אך הם מרוכזים בעיקר בערי הביקוש, כך שניתן למצוא פרויקטים רבים של פינוי בינוי ברמת גן.

תהליך של פינוי בינוי ברמת גן

תהליך של פינוי בינוי ברמת גן הוא בעל ארבעה יתרונות מרכזיים לדיירים. ראשית, המציאות הביטחונית בארץ הופכת את הממ"ד למרכיב חובה בכל בית, אך בבניינים הישנים אין בנמצא מרחב מוגן ראוי. הריסת הבניין ובניית בניין חדש מוסיפה לכל דייר את הרכיב החשוב הזה. בנוסף, הבניין החדש מעניק הגנה לא רק בעיתות מלחמה, אלא גם מפני רעידות אדמה- בניינים ישנים רבים נבנו בתקופה בה לא היה תקן מחייב בנושא זה. כמובן, שהבניין החדש מגיע ברמת עיצוב וגימור גבוהה במיוחד- הן בחזית והן בתוך הדירות. לבסוף, בניית הבניין החדש מוסיפה חניות לדיירי הבניין המקוריים ולדיירים החדשים, המצטרפים לבניין לאחר בנייתו.

ביצוע חכם של התהליך

היתרון הגדול של קבלנים, המבצעים פרויקטים של פינוי בינוי ברמת גן, הוא כמובן הרווח, המגיע עקב מכירת דירות בעיר מבוקשת כמו רמת גן. כאשר הדיירים פונים לבצע פרויקט כזה, ישנה חשיבות עליונה לוודא, שהקבלן לא מתכוון לבצע את הרווח הגדול על חשבון איכות חייהם של הדיירים בבניין העתידי. כדי למנוע מצבים כאלו, נציגות הבניין צריכה להיעזר בשירותיו של עורך דין, המומחה בדיני נדל"ן, לכל אורך התהליך- החל משלב הפנייה לחברות ועד לכניסה לדירות בבניין החדש. עין מיומנת של עורך דין, מסוגלת לזהות מקומות בעייתיים, שהדיירים עצמם היו עלולים לפספס ולשלם עקב כך מחיר יקר.

הבית שלכם בידיים בטוחות

כאשר אתם פונים לחברת רפאל נדל"ן לשם ביצוע פינוי בינוי ברמת גן, אתם יכולים להיות בטוחים, שהפקדתם את ביתכם בידי מי שראוי לכך. חברת רפאל נדל"ן מתמחה באופן מיוחד בפרויקטים של התחדשות עירונית, במסגרת תמ"א 38 ופינוי בינוי. במהלך העבודה של החברה עם הדיירים, הדיירים מקבלים שקיפות מלאה בנוגע לתכנית ההרס והבנייה ונציגי החברה עומדים לרשותם, על מנת לענות על כל שאלה וספק הצצים מצד הדיירים. אנו, כמובן, בקיאים ברזי ספר החוקים, בכל הקשור לפרויקטים מסוג זה, כך שכל תהליך פינוי בינוי עומד בדרישות החוק בעניין הזה, תוך מתן האפשרות לאיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר בסיומו של הפרויקט.